מדריך מלונות בוטיק בצפון

צפון הארץ הוא אזור תיירותי משגשג ותוכלו להנות בו ממלון בוטיק מפנק במיוחד עבורכם. מלונות בוטיק בצפון הארץ תוכלו למצוא בנהריה, בטבריה ובלוקיישנים נוספים. כל מלון בוטיק הוא מיוחד בפני עצמו ומספר את הסיפור שלו. חבילת הנופש במלון כוללת ארוחות עשירות, מתחם ספא רחב ידיים, גישה פרטית לג'קוזי, חדר מעוצב, שירות אישי מצוות המלון ופינוקים נוספים. יש מלונות להם אטרקציה ייחודית כמו למשל מלון עם יקב בתוכו, מלון המציע חוויה רוחנית, מלון בניחוח אירופאי ומלון אקולוגי. יש כל כך הרבה אפשרויות ותוכלו לבחור את המלון המדויק המתאים לכם. חופשה זוגית מנצחת במלון בוטיק היא בחירה מצוינת לזוגיות שלכם, ותוכלו כבר בסופ"ש הקרוב להנות במלון כזה.

היכן

כלל כדאי לדעת שסצנת מלונות בוטיק בישראל הלכה ופרחה לה בשנים האחרונות כאשר תוכלו להנות ממלונות בוטיק בלוקיישנים רבים. מלונות בצפון מציעים לכם חוויה אמיתית של נוף ירוק ומלון בוטיק מפנק. יש בצפון הארץ מלונות בוטיק על קו החוף, ויש מלונות באווירה קיבוצית או כפרית הסמוכים ליישוב או בתוכו. תוכלו להנות ממלון איכותי ומעוצב, ולהרגיש ממש כמו מלכים לכמה ימים. כדאי לדעת שמלונות כאלו הם מלונות באילת אשר פחות מתאימים לאירוח של משפחות, והם מיועדים בעיקר לזוגות. תוכלו לבדוק ספציפית מול כל מלון מהי המדיניות שלו בהקשר זה.

המחיר

חשוב לדעת גם שהמחיר עבור לילה במלון בוטיק הוא מחיר לא קבוע, אלא תלוי בתאריכים, בימות השבוע, בחבילה שתבחרו ובסוג החדר. מובן שמלון בוטיק דורש תקציב גבוה יותר לעומת מלון שלושה כוכבים. תוכלו למצוא מבחר של מלונות בצפון הארץ במנעד רחב של מחירים, ולבחור בדיוק את המלון המתאים עבורכם מבחינת התקציב וההעדפות שלכם. דרך הזמנה מקוונת באונליין תוכלו להזמין חבילת נופש בקלות בלי מאמץ בכל שעות היום. הזמנת חבילת נופש בוטיק באונליין מקצרת לכם זמנים, ומאפשרת לכם מכל מקום לבצע הזמנה דרך הטלפון או המחשב. תוכלו מכל בית קפה, מהבית, ממקום עבודה וגם אפילו תוך כדי נסיעה באוטובוס לשריין חבילת נופש במלון בוטיק כבר לשבוע הבא.

דילוג לתוכן